- Об'єм: 2 л
- Колір: Бежевий
- Розмір: 132х132х180 мм
- Матеріал: ПП (поліпропілен)
- Тип: з кришкою
Настільне відро для сміття MVM має стильний зовнішній вигляд, це дає змогу розміщувати його в сучасному просторі.
Кришка з натискною частиною для відкривання щільно прилягає до відра.
Чудова фіксація для сміттєвих пакетів спростить експлуатацію.
Об'єм відра становить 2 літри.
Розмір: 132х132х180 мм.
Відро підходить для домашнього та громадського користування за температури від -5 °C до +50 °C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 132 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 2 л |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 132 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип сміттєвого відра | Звичайне (з кришкою) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 206,40 ₴








