- Розмір: 325х200х105 мм
- Призначення: для холодильника
- Матеріал: ПЕТ
Використовувати максимум простору та організувати ідеальний порядок у холодильнику буде набагато легше, помістивши продукти в спеціальний контейнер для зберігання МВМ MY HOME.
Це чудова альтернатива різноманітним пакетам і тарілкам. З таким помічником їжа зберігатиметься довше, без зайвих сторонніх запахів.
Контейнер має зручну прямокутну форму та повністю прозорий, тому знайти необхідне буде дуже легко. Виготовлений із безпечного матеріалу, є в розмірах S і M.
Такий лоток можна наповнити овочами, фруктами, грибами, зеленню, заготовками до страв або чимось іншим на Ваш розсуд, водночас заповнити вільне місце, не створюючи безлад.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572,65 ₴





