- Тип: Фоторамки
- Розмір рамки: 16.5х21.5 см
- Розмір для фото: 15 х 20 см
- Матеріал: Скло, Метал
Стильна рамка МВМ MY HOME допоможе вам розмістити улюблене фото в будь-якому місці.
Має вишуканий дизайн і чудово доповнить сучасні інтер'єри.
Обладнана стійкою ніжкою та гачками, що дають змогу закріпити фото на стіні як вертикально, так і горизонтально, або ж встановити на полиці, столі, підвіконні.
Вибирайте оригінальну рамку для себе або подаруйте разом із фото на пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МВМ |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 20 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал багета | Метал |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 16.5 см |
| Висота рамки | 21.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,20 ₴







