- Тип: Фоторамки
- Розмір рамки: 15.5х20.6 см
- Розмір для фото: 15 х 20 см
- Матеріал: Скло, Метал
Стримана та лаконічна фоторамка стане прикрасою сучасного інтер'єру та допоможе зберегти в пам'яті найкращі моменти. Розмістіть улюблені фото на видному місці та нехай теплі спогади гріють Вас щодня.
Рамка зроблена з надійних матеріалів. Має стриманий дизайн і чудово поєднується з іншими деталями в кімнаті.
Обладнана стійкою підставкою, що дає змогу поставити фото на робочому столі, полиці або підвіконні.
Купіть аксесуар для себе або подаруйте разом із фото на пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МВМ |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Колір | Чорний |
| Розміщення рамки | вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 20 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Підставка | Так |
| Матеріал багета | Метал |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 15.5 см |
| Висота рамки | 20.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417,30 ₴







