- Тип: Фоторамки
- Розмір рамки: 18.2х23.3 см
- Розмір для фото: 15 х 20 см
- Матеріал: Скло, Дерево
Класична фоторамка з оригінальним оздобленням стане чудовим предметом декору та стане в пригоді, щоб розмістити улюблені фото.
Виготовлений із натуральних матеріалів. Є в розмірах S, L. Має сучасний дизайн і чудово поєднується з іншими аксесуарами в кімнаті.
Обладнана стійкою ніжкою та гачками, що дають змогу закріпити фото на стіні як вертикально, так і горизонтально, або ж встановити на полиці, столі, підвіконні.
Створіть ще більше затишку та наповніть будинок теплими спогадами в фото.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МВМ |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 20 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18.2 см |
| Висота рамки | 23.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300,30 ₴









