- Тип: Фоторамки
- Розмір рамки: 18.6 х 23.7 см
- Розмір для фото: 15 х 20 см
- Матеріал: Скло, Дерево
Елегантна фоторамка стане прикрасою класичних інтер'єрів і допоможе зберегти в пам'яті найкращі моменти. Розмістіть улюблені фото на видному місці та нехай теплі спогади гріють Вас щодня.
Рамка виготовлена з натуральних матеріалів. Є в розмірах S, M, L. Має вишуканий лаконічний дизайн і чудово поєднується з іншими деталями в кімнаті.
Обладнана стійкою ніжкою та гачками, що дають змогу закріпити фото на стіні як вертикально, так і горизонтально, або ж встановити на полиці, столі, підвіконні.
Купіть аксесуар для себе або подаруйте разом із фото на пам'ять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | МВМ |
| Тип | Рамка |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Матеріал багета | Дерево |
| Колір | Білий |
| Розміщення рамки | горизонтальне і вертикальне |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 15 см |
| Висота зображення | 20 см |
| Матеріал захисного екрана рамки | скло |
| Петля для кріплення до стіни | Так |
| Підставка | Так |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 18.6 см |
| Висота рамки | 23.7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223,60 ₴








