- Тип секційний
- Кількість секцій 2
- Матеріал метал
- Колір металік
- Висота 37 см
- Ширина 64 см
- Глибина 23 см
Metaltex розробляє, виробляє і постачає якісні товари для повсякденного використання в побуті. Компанія відома в більш ніж 75 країнах світу. Продукція виробляється на 4-х високотехнологічних цехах з використанням екологічно чистих матеріалів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metaltex |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип меблів | етажерка для взуття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴





