- Розмір: 115х100х375 мм
- Матеріал: Непрозора смола
- Тип: Йоржик підлоговий
Функціональний йоржик для унітаза МВМ MY HOME серії «BOSTON» вдало доповнить інтер'єр санвузла, не привертаючи зайвої уваги.
Має сучасний лаконічний дизайн, зручний у використанні. Виготовлений із надійної непрозорої смоли, міцний і довговічний, не втрачає свого зовнішнього вигляду в умовах приміщення з підвищеною вологістю. Щітка добре прилягає до поверхні, начисто виводить забруднення.
Представлений у кольорах BLACK, WHITE та BEIGE.
Підійде для санвузла в будинку, готелі, ресторані чи іншому громадському місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Висота підставки | 115 мм |
| Наявність кришки | Так |
| Загальна висота | 375 мм |
| Тип ершика | Підлоговий |
| Колір | Чорний |
| Ширина підставки | 100 мм |
| Матеріал | Непрозора смола |
Інформація для замовлення
- Ціна: 924,30 ₴












