- Матеріал: Метал
- Наявність піддону: немає
- Розмір: 50х26х14 см.
- Має спеціальне політермічне покриття, яке захищає виріб від іржі і пилу.
Metaltex розробляє, виробляє і поставляє якісні товари для повсякденного використання в побуті. Компанія відома в більш ніж 75 країнах світу. Продукція виробляється на 4-х високотехнологічних цехах з використанням екологічно чистих матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metaltex |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴




