Підставка для зубних щіток із полірованої неіржавкої сталі забезпечує організоване зберігання зубних щіток і тюбиків зубної пасти. Розбирається для легкого очищення.
- Поліроване оздоблення з неіржавкої сталі
- Підходить для електричних зубних щіток і тюбиків зубної пасти
- Роздільник для організованого зберігання
- Ідеально підходить для зберігання у раковини
- Розбирається для легкого очищення
Технічні характеристики
Догляд та використання:
Протріть вологою тканиною, а потім протріть м'якою сухою тканиною.
Не використовуйте абразивні тканини або сильні хімічні засоби для чищення
Розміри:
В 11,7 x Ш 17,5 x Г 9,4 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Розміщення | Настільне |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сріблястий |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 355 ₴








