- Розмір: 90х410х140 мм
- Матеріал: Пластик, силікон
- Тип: Підлоговий
Новинка у світі аксесуарів для вбиральних — йоржик із силіконовою щіткою й ергономічним дизайном.
М'яка силіконова щетина йоржика щільно прилягає до поверхні з максимальною площею контакту та легко видаляє забруднення.
Підставка для йоржика має вентиляційні отвори, завдяки яким вода швидко випаровується й не залишається всередині.
Висота йоржика — 395 мм, висота йоржика з підставкою — 410 мм, висота підставки — 140 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Підлоговий |
| Наявність кришки | Ні |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Діаметр підставки | 90 мм |
| Висота підставки | 140 мм |
| Загальна висота | 410 мм |
| Колір | Білий |
| Виробник | МВМ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴












