- Розмір: 130х210х205 мм
- Матеріал: ABS пластик
- Тип: Тримач
Сучасний і зручний клейкий тримач, виготовлений з ударостійкого ABS пластику білого кольору із сірою вставкою.
Аксесуар має відділення для рулонного туалетного паперу, а також висувний ящик і слот для ґаджетів.
Тримач також можна заправляти серветками. Аксесуар не боїться води та захищає ваші речі від вологи.
Витримує вагу до 2,5 кілограмів і кріпиться на рівну гладку поверхню за допомогою самоклейної пластини, яка йде в комплекті.
Вам не доведеться свердлити стіни.
Висота тримача — 210 мм, Глибина — 130 мм, ширина — 205 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Тип кріплення | Клейове |
| Колір | Білий |
| Ширина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761,15 ₴













