- Матеріал: Кераміка
- Тип: Мильниця
- Розміри: 125х85х20 мм
Лаконічна мильниця МВМ MY HOME серії Milan стане родзинкою санвузла або ванної кімнати.
Має сучасний привабливий дизайн, зручна у використанні. Шматочок мила не ковзає й добре тримається всередині.
Виготовлена з якісної кераміки, міцна та довговічна. Представлена у кольорах GRAY і WHITE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип кріплення | Без кріплення |
| Тип мильниці | Настільна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 447 ₴











