Максимальна ефективність сушіння посуду
Познайомтеся з ExcelTM — двоярусним сталевим сушінням для посуду, який завдяки своїй великій місткості та малій площі займає мало місця на кухні, не займаючи мийки. Інноваційна напрямна для келихів із вином і вбудований піддон для збору крапель дають змогу безпечно сушити тендітний скляний посуд без потреби складати його в стопку разом з рештою.
- Дворівнева конструкція великої місткості максимально збільшує простір для зливання води
- Міцний корпус із неіржавкої сталі з покриттям, що захищає від відбитків пальців
- Тримач для винних келихів із покриттям, що не дряпається, для чотирьох келихів
- Зливний носик і рухомий тримач для столового приладдя
- Швидке зливання води з рельєфними ребрами, що запобігають затриманню води під келихами та чашами
Догляд та використання:
- Мити та сушити вручну.
- Розбирається для легкого очищення.
- Не використовуйте абразивні тканини або сильні хімічні очисні засоби для деталей із неіржавкої сталі.
Розміри:
32 x Ш 46,5 x Д 31,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Висота | 319 мм |
| Довжина | 465 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 315 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 840,75 ₴











