- Розмір: 130х335х80 мм
- Матеріал: Метал, пластик
- Тип: Підставка
Сучасне та функціональне сушіння для посуду MVM.
Ця сушарка для посуду не займає багато місця і водночас дає змогу сушити велику кількість посуду. У конструкції передбачена можливість сушити тарілки будь-якої величини. Вода з посуду стікає через прорізи.
Конструкція стійка, міцна, проста в догляді, доповнить дизайн будь-якого інтер'єру. Завдяки своїм компактним розмірам, сушарка не займає багато місця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність піддону | Ні |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴








