- Розмір: 200х160 мм
- Матеріал: ПП (поліпропілен)
- Тип: Ваза
Декоративна ваза — сучасний витончений аксесуар, який стане прикрасою інтер'єру.
Гармонійний вигляд матиме на столі, полиці або підвіконні.
Вазу можна наповнити штучними квітами, сушарками, квітами з бісеру, композиціями з пір'я та іншими елементами декору.
Виготовлена з високоякісного поліпропілену, який не боїться пошкоджень і подряпин. Представлена у кольорах WHITE і DARK BLUE і PINK.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МВМ |
| Висота вази | 200 мм |
| Діаметр горловини | 90 мм |
| Діаметр підстави | 160 мм |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Форма вази | Конус |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251,55 ₴







