Невелика кухня? Не витрачайте простір стільниці на сушку посуду, скористайтеся компактною сушаркою для посуду Brabantia SinkSide. Вона розроблена з урахуванням обмеженого простору стільниці та пропонує місце для 5 тарілок, знімний кошик для столових приборів і плоску секцію для склянок та іншого. Чудовий компактний помічник!
Переваги та особливості:
- Компактний дизайн - вміщує до 5 тарілок, плоску секцію і кошик для столових приборів.
- Суха стільниця - закритий бортик утримує воду на піддоні для крапель.
- Легка сушка - ребра в піддоні для збору крапель забезпечують приплив повітря.
- Переносьте столові прилади - знімний кошик для столових приладів.
- Багатоцільове призначення - підставку і піддон можна використовувати як разом, так і окремо.
- Не ковзають і не дряпаються - підставка оснащена силіконовими накладками.
- Міцний - виготовлений із корозійностійких матеріалів.
- Більш екологічний вибір - виготовлений на 23% з перероблених матеріалів, після використання підлягає 100% переробці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brabantia |
| Тип сушіння | Настільна |
| Кількість рівнів сушіння | Один |
| Матеріал | Алюміній |
| Наявність піддону | Так |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Довжина | 463 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 900 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 669 ₴







