- Тип: настільна
- Матеріал: пластик
- Розмір: 31x39,5x5,7 см
- Колір: сірий
- Вага: 381 р
Органайзер для столових приладів Joseph Joseph - це зручна і практична річ для зберігання столових приладів. Виготовлено з міцного пластику. За рахунок наявності чотирьох різних відділень, прилади перебувають кожний у своєму відсіку. Такий органайзер відмінно впишеться в сучасний інтер'єр і стане важливим його елементом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Joseph & Joseph |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 395 мм |
| Матеріал піддона | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Тип сушіння | Настільна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴





