- Призначення: універсальна
- Кількість в наборі: 1 шт.
- Об'єм: 0,8 л
- Матеріал: кераміка
- Покриття: глазур
- Форма: прямокутна
- Розмір: 22 х 14 х 6 см
- Колір: кремовий
- Можна використовувати в мікрохвильової печі
- Можна мити в посудомийній машині
Форма для запікання Emile Henry 22х14 см 029649 дозволяє приготувати розкішні святкові страви для родини або компанії. Керамічне антипригарне покриття сприяє оптимальної терморегуляції, ідеально пропікає страви всередині і довго зберігає їх духмяність і температуру.
Виробник оснастив цю прямокутну модель цільними ручками для зручності кулінара. Широкий температурний діапазон безумовно є перевагою цієї посуду і можливістю її експлуатації теплової середовища від -20 до +250 С. З універсальною прямокутною формою для запікання можна сміливо експериментувати і створювати воістину справжні апетитні шедеври.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emile Henry |
| Країна виробник | Франція |
| Висота стінок | 60 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення форми | Для пирога, Для м'яса, Для птиці |
| Загальний об`єм форми | 800 мл |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Максимальна температура | 250 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 645 ₴





