

Форма для запікання Emile Henry HR Oven Ceramic Ovenware 36х23х7 см Бежева (029652)
2 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 600240
+380 (44) 221-05-94
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
- Серія Ovenware
- Матеріал кераміка
- Розмір 36 х 23 см
- Обсяг 2.7 л
- Особливості від -20°C до +270°C
Форма (EH029652) виконана в новому кольорі Глина.
Глина - це втілення елегантності і спокою на Вашій кухні, чудово поєднується з іншими кольорами форм від Emile Henry.
Високоміцна кераміка (HR ceramic®), з якої виготовлена форма, рівномірно розподіляє і зберігає тепло, що ідеально для приготування запіканок, гратенов, лазаний. Форма досить містка, і в ній можна подавати страви прямо на стіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emile Henry |
| Країна виробник | Франція |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 70 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Кераміка |
| Призначення форми | Для пирога, Для лазаньї |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Максимальна температура | 270 град. |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴



